per 9 llapis he pagat 1,80 euros. quants llapis hauria pogut comprar amb 24 euros?

per 9 llapis he pagat 1,80 euros. quants llapis hauria pogut comprar amb 24 euros?

2 comentarios en «per 9 llapis he pagat 1,80 euros. quants llapis hauria pogut comprar amb 24 euros?»

Deja un comentario